Strona główna arrow Działalność statutowa
Działalność statutowa Drukuj E-mail

Władze hufca i instruktorzy funkcyjni:

 

DRUŻYNY HARCERSKIE I STARSZOHARCERSKIE

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

NUMER I NAZWA DRUŻYNY

1

Przewodnik

Lech Czerniewski

4 Harcerska Drużyna Krótkofalarska

2

Harcmistrz

Marek Opajdowski

6 WDH

3

Podharcmistrz

Izabela Orzeł

10 HDCzB

im. Gen. S.Sosabowsiego

4

 

 

 


5

Podharcmistrz

Aleksandra Olszewska

12 Rumska Drużyna Harcerska

im. Tajnego Hufca Harcerzy

6

Harcmistrzyni

Grażyna Walkiewicz

12 Gromada Zuchowa

7

Przewodnik

Aleksandra Sychowska

20 GZ "Chatka Puchatka"

8

Podharcmistrzyni

Joanna Krzak

14 Rumska Wodna Drużyna Harcerska

9

Podharcmistrz

Michał Jaroniec

15 RDHS “Komandosów” im. Gen. W. Sikorskiego

10

Przewodnik

Roman Bieliński

16 Rumska Wodna Drużyna Harcerzy

11

Harcmistrzyni

Zofia Borakowska

17 Rumska Drużyna Harcerska

12

Samarytanka

Marta Miotke

18 RDH

13

Podharcmistrzyni

Izabela Walczak

20 RDHCzB "Reaktywacja"

 

14

Podharcmistrz

Benedykt Szreder

23 HDSO

15


24 RDHCz-B

16

Przewodnik

Roman Jaks

27 HDSO

17

Przewodnika

Krzysztof Talar

Drużyna Alpinistyczna Najemnicy

18

Podharcmistrz

Mariusz Małecki

Harcerska Grupa ratownicza


KRĘGI INSTRUKTORSKIE

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1

Podharcmistrz

Jolanta Opajdowska

Przewodnicząca 2 Kręgu Instruktorskiego

 

KLUBY

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

NAZWA

1

Przewodnik

Lech Czerniewski

2 Harcerski Klub Krótkofalarski

2

Harcmistrz

Czesław Jaks

Zespół Muzyczny przy Domu Harcerza “Siebie Warci”

3

Harcmistrz

Marek Opajdowski

Szkółka Żeglarska na Korei


SĄD HARCERSKI

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1

Harcmistrz

Grażyna Gąsiorek

Przewodnicząca

Sądu Harcerskiego

2

Harcmistrz

Stanisława Gawłowska

Członek

Sądu Harcerskiego

3

Harcmistrz

Piotr Sychowski

Członek

Sądu Harcerskiego

 

ZESPÓŁ KWATERMISTRZOWSKI

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1

Dariusz Miszk

Szef zespołu kwatermistrzowskiego

2

Przewodnik

Michał Jaroniec

Kwatermistrz hufca

3

Podharcmistrz

Kacperczyk Mieczysław

Członek zepołu – spr mechaniczne – transportowe

4

Przewodnik

Wojciech Hintzke

Informatyk hufca

5

Piotr Krotowski

Członek zespołu


Zespół Maszoperii

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1

Podharcmistrz

Ryszard Machaliński

Szef zespołu

2

Harcmistrz

Bogdan Formella

Członek zespołu

3

Podharcmistrz

Mieczysław Kacperczyk

Członek zespołu

4

Przewodnik

Andrzej Ściślak

Członek zespołu


5

Harcmistrz

Andrzej Grochowski

Członek zespołu

6

Poharcmistrz

Wojciech Roman

Członek zespołu


KOMENDA HUFCA

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

PEŁNIONA FUNKCJA

1

Harcmistrz

Bogdan Formella

Komendant hufca

2

Harcmistrz

Marek Opajdowski

Zastępca

ds. kształceniowo - programowych

3

Przewodnik

Michał Jaroniec

Członek d/s kwatermistrzowskich

4

Przewodnik

Izabela Walczak

Członek KH

5

Harcmistrz

Karol Adamczyk

Z/ca d/s organizacyjnych

6

Podharcmistrz

Ryszard Machaliński

Członek KH



KOMISJA REWIZYJNA

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

PEŁNIONA FUNKCJA

1

Podharcmistrz

Jolanta Opajdowska

Przewodnicząca

Komisji Rewizyjnej

2

Harcmistrz

Janusz Bisior

Zastępca

3

Harcmistrz

Czesław Jaks

Członek

 

KOMISJA STOPNI INSTRUKTORSKICH

 

L.p.

STOPIEŃ IMIĘ I NAZWISKO

PEŁNIONA FUNKCJA

1

Harcmistrz

Karol Adamczyk

Przewodniczący

Komisji Stopni Instruktorskich

2

Harcmistrz

Janusz Bisior

Członek

Komisji Stopni Instruktorskich

3

Harcmistrz

Marek Opajdowski

Członek

Komisji Stopni Instruktorskich

4

Podharcmistrz

Jolanta Opajdowska

Członek

Komisji Stopni Instruktorskich

< Poprzedni   Następny >